włosień krety – leczenie Bielsko Biała

Usuwanie włośnia krętego Bielsko Biała, leczenie włośnicy Bielsko Biała

Włośnica (trychinoza, trichinelloza) – choroba wywoływana przez włośnia krętego

Włosień należy do pasożytów poliksenicznych tzn. może występować u różnych gatunków mięsożernych lub wszystkożernych (świnia, lis, kot, niedźwiedź, wilk, szczur czy człowiek.

wlosien

 

 

 

 

 

 

 

 

Przyczyny włośnicy:

Zakażenie następuje po zjedzeniu zakażonego mięsa świni lub dzika. W żołądku człowieka pod wpływem enzymów trawiennych, otorbione larwy ( znajdujące się wcześniej w mięśnich zwierzęcia) wydostaja sie z otoczek, a nastepnie przedostają się do jelita cienkiego. Tam w ciągu 48-72 godzin osiąga dojrzałość płciową i kopulują. Po kopulacji samce giną, a samice przedostają sie do węzłów chłonnych.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami dotyczącymi pasożytów oraz badań EAV metodą Volla i terapii holograficznej, które wykonujemy w Krakowie, w Lalima Diamond Med

 

(*) – Uwaga:

  • Badanie EAV metodą Volla i naturoterapie stosowane przez Lalima Diamond Med nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.
  • Usuwanie włośnia i leczenie włośnicy w Bielsku Białej za pomocą terapii naturalnej, nie posiada wyjaśnienia, ani naukowego potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Nasza naturoterapia biorezonansowa oddziałuje za pomocą kryształów na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje.
  • W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV Volla realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszt badania EAV od 1984 roku, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!