endometrioza – leczenie Bielsko Biała

Leczenie endometriozy Bielsko Biała

Fragmenty błony śluzowej macicy wyrastają poza macicę, występują w miejscach, w których ich być nie powinno. Najczęściej znajdują się na jajnikach, wokół jajowodów, wpoprzek wiązadeł, w jelitach, otrzewnej, pęcherzu moczowym, pępku, na ścianach miednicy, jamie brzusznej, a nawet w płucach. Śluzówka macicy w trakcie cyklu miesięcznego narasta, a potem złuszcza się podczas miesiączki. U chorych kobiet tkanka ta narasta poza obrębem macicy, najczęściej w jajnikach. Tworzą się różnego rodzaju guzy, narośla, torbiele. Choroba ta prowadzi do dolegliwości bólowych, niepłodności, a w konsekwencji do nowotworów.

Przyczyny endometriozy:

Przyczyny według medycyny akademickiej nie są znane.Prawdopodobnie jst wiele czynników ją wywołujących. Do najbardziej prawdopodobnych zalicza się predyspozycje genetyczne oraz wady układu odpornościowego, stan psychiki też ma duży wpływ na tę chorobę.

Przyczyny endometriozy w świetle medycyny chińskiej:

Według medycyny chińskiej wszystkie narządy rozrodcze kobiety (macica, jajowody, jajniki oraz wiązadła utrzymujące macicę we właściwej pozycji) należą do obiegu czynnościowego nerek. Endometrioza jest często wynikiem reakcji autoagresji organizmu, nakierowanej na śluzówkę macicy. Zgodnie z naszymi obserwacjami, jednym z czynników etiologicznych endometriozy jest wirus brodawczaka ludzkiego.

Leczenie endometriozy Bielsko Biała *

Terapia polega na usunięciu ognisk zakaźnych z nerek oraz ewentualnym usunięciu wirusa brodawczaka ludzkiego HPV.

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułami dotyczącymi badań EAV metodą Volla i terapii holograficznej, które wykonujemy w Bielsku Białej, w Lalima Diamond Med:

(*) – Uwaga:

  • Badanie EAV metodą Volla i naturoterapie stosowane przez Lalima Diamond Med nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.
  • Leczenie endometriozy w Bielsku Białej nie posiada wyjaśnienia, ani naukowego potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Nasza naturoterapia biorezonansowa oddziałuje za pomocą kryształów na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje.
  • W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV Volla realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszt badania EAV od 1984 roku, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!