Niepłodność – leczenie Bielsko Biała

Leczenie niepłodności Bielsko Biała

Według WHO niepłodność to niemożność zajścia w ciąże po 12 miesiącach regularnego współżycia bez stosowania metod zapobiegania ciąży. Jest uznawana za chorobę społeczną. Problemy z płodnością są dość częste i dotyczą około 8% populacji czyli 1 pary na 12. Badania prowadzone w USA wykazały, że 10-15 % par w wieku 15-44 lat, które pragnęły mieć dzieci było niepłodnych. Według ostatniego badania przeprowadzonego na zlecenie ESHRE, częstość występowania niepłodności w krajach rozwijających się i rozwiniętych wynosi 6,9-9,3%. Autorzy programu zwrócili uwagę , że jedynie połowa z tej liczby 51-56% aktywnie szuka możliwości leczenia a zaledwie 22% otrzymuje leczenie adekwatnie do przyczyny niepłodności.

U kobiety najważniejszym czynnikiem określającym płodność jest wiek. Płodność kobiety zmniejsza się z wiekiem, a proces ten nabiera szczególnego tempa po 35 r.ż.. tempo jest zróżnicowane i inne dla każdej kobiety. Najczęstszymi zaburzeniami jest zaburzenie jajeczkowania. Z reguły wiąże się z zaburzeniami regularności krwawień miesięcznych. Szczególnym przypadkiem jest zespół policystycznych jajników (PCOS). Inną grupą są kobiety z uszkodzeniem jajowodów prowadzącym do ich niedrożności. Najczęściej do uszkodzenia jajowodów dochodzi w wyniku infekcji, po zapaleniu przydatków lub stanie zapalnym w jamie otrzewnej. Każda przebyta operacja w jamie brzusznej zwiększa ryzyko powstawania zrostów i w ich następstwie niedrożności jajowodów. W ostatnich latach wzrasta częstość infekcji dróg rodnych spowodowanych chlamydiami. Często infekcje te przebiegają bezobjawowo, przez co są trudne do wykrycia i leczenia. Płodność kobiety może być również obniżona w przypadku endometriozy.

nieplodnosc

Przyczyny niepłodności u kobiet:

Pierwotną przyczyną mogą być liczne obciążenia mikrobiologiczne organizmu. Najgroźniejszymi mogą być grzyby z rodzaju candida (gł. albicans, parapsylosis oraz krusei ) oraz pasożyty (m.in. owsik ludzki oraz rzęsistek pochwowy) czy bakterie (m.in. borrelia, streptococcus agalactiae, treponema, neisseria) czy wirusy (m.in. HPV). Przy niekontrolowanym rozroście przyczyniają się do zatrucia całego organizmu. Mogą powodować także reakcję autoimmunologiczną powodującą w niektórych przypadkach atak organizmu na własny zarodek. Przewlekłe zmęczenie, ciągłe problemy gastryczne, liczne alergie sezonowe i pokarmowe oraz niepohamowane łaknienie cukru – to jedynie kilka typowych objawów grzybicy ogólnoustrojowej oraz pasożytów.

Przyczyny niepłodności u mężczyzn:

U mężczyzn bardzo często przyczyną niepłodności mogą być wyżej wymienione obciążenia mikrobiologiczne w jądrach, najądrzach, gruczołach opuszkowo-cewkowych oraz gruczole krokowym, co z kolei ma bardzo duży wpływ na obniżenie jakości spermy, a w konsekwencji plemników.

Leczenie niepłodności Bielsko Biała *

Nasze naturoterapie w standardzie mają na uwadze sferę emocjonalną i psychiczną, skuteczny program antystresowy i antydepresyjny, esencje kwiatowe wg dr Bacha (mamy ich 170), także holograficzne, holistyczne wibracje działające na pole morfogenetyczne człowieka (zobrazowane zdjęciami kirlianowskimi).

We wszystkich powyższych przypadkach, jesteśmy w stanie skutecznie doprowadzić organizm prawie każdej osoby do stanu homeostazy i równowagi psychicznej, notując do 90% skuteczność w usuwaniu przyczyn nieprawidłowości i obciążeń, mierzoną badaniami.

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułami dotyczącymi bezpłodności i schorzeń kobiecych oraz badań EAV metodą Volla i terapii holograficznej, które wykonujemy w Bielsku Białej, w Lalima Diamond Med:

(*) – Uwaga:

  • Badanie EAV metodą Volla i naturoterapie stosowane przez Lalima Diamond Med nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.
  • Leczenie niepłodności w Bielsku Białej terapią naturalną, nie posiada wyjaśnienia, ani naukowego potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Nasza naturoterapia biorezonansowa oddziałuje za pomocą kryształów na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje.
  • W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV Volla realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszt badania EAV od 1984 roku, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!