Metody terapii

Metody Terapii

W Bielskim Centrum Promocji Zdrowia – Lalima Diamond Med* prowadzimy terapie w oparciu o:

  • medycynę informacyjną
  • elektroakupunkturę dr Volla
  • oczyszczanie organizmu dr Jonasa
  • dorobek medycyny starożytnej

Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu i do zapoznania się z opisem skuteczności naszych terapii.

Prosimy o dokładne obejrzenie całego filmu. Treścią filmu nie jest bioenergioterapia lecz medycyna informacyjna. Terapia przeprowadzana w naszym Ośrodku nie jest bioenergioterapią, ale naturoterapią bazującą na najnowszych osiągnięciach naukowych w medycynie informacyjnej.

https://www.youtube.com/watch?v=RZx32GF4vwI

„Nauka uzdrawiania” przedstawia inne niż medycyna tradycyjna pojęcie chorób i przyczyn ich powstawania. Autorzy filmu zebrali przed kamerą grupę niezależnych naukowców, badaczy, psychologów oraz specjalistów od bioenergetyki i zaproponowali nowatorską definicję choroby. Człowiek przedstawiony jest w filmie jako najbardziej skoncentrowana forma energii, a choroba to zaburzenie przepływu energii i procesów energetycznych w organizmie, spowodowane emocjami i myślami.

W filmie opisane są 3 przykłady wyleczenia poważnych chorób:

  • guza mózgu
  • porażenia mózgowego
  • syndromu chronicznego zmęczenia

„Nauka uzdrawiania” opowiada o medycynie informacyjnej. Medycyna informacyjna uznaje informację niesioną przez energię (ciało energetyczne człowieka) za nadrzędną wobec informacji genetycznej. Za pomocą oddziaływań energetycznych oraz myśli i emocji można zmienić nawet uwarunkowanie genetyczne organizmu (informację genetyczną).

Zapraszamy do zapoznania się z metodami, które stosujemy w naszej terapii:


(*) – Diagnostyka oraz terapie stosowane przez nasze Centrum nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem prowadzącym.