Depresja – leczenie Bielsko Biała

Leczenie depresji Bielsko Biała, lecznie choroby dwubiegunowej

Bielsko Biała

DEPRESJA / CHOROBA DWUBIEGUNOWA

Kiedy mówimy o depresji, mówimy o stanie patologicznym, który bardzo często ujawnia się w postaci smutku, ale niekoniecznie zawsze tej chorobie musi towarzyszyć zmiana nastroju w kierunku melancholii. U niektórych ludzi schorzenie przebiega w postaci rozdrażnienia, u innych w postaci podejrzliwości, jeszcze u innych w postaci zmęczenia, chociaż znane są także depresje somatyczne, przy których pogarsza się funkcjonowanie żołądka, stawów, jelit i innych organów.
Współczesna psychiatria już wie, że depresja zależy od zmian w ilości i funkcji neuroprzekaźników, czyli substancji przenoszących impulsy nerwowe, zarówno pomiędzy komórkami mózgu, jak też pomiędzy komórkami innych struktur nerwowych. Neuroprzekaźników jest bardzo dużo, ale dla depresji najważniejsze są serotonina oraz dopamina.

W psychiatrii opracowywane są złożone teorie, które zajmują się mechanizmem powstawania depresji. Ich wynikiem są antydepresanty, leki, działające analogicznie do serotoniny, które można stosować do leczenia depresji.  Jednak jest to leczenie jedynie objawowe, dlatego że środki antydepresyjne mogą służyć do właściwego wyleczenia depresji jedynie w nielicznych przypadkach. Bardziej chodzi tutaj o zminimalizowanie bardzo nieprzyjemnego okresu nasilenia objawów tego schorzenia.

Przyczyny depresji / choroby dwubiegunowej:

Psychiatria nie jest w stanie wyjaśnić, dlaczego depresje zazwyczaj mają charakter cykliczny, nawracający. Bardzo często depresja może występować naprzemiennie ze stanami maniakalnymi, czyli stanami patologicznego pobudzenia, które jest przeciwieństwem depresji. Dlatego schorzenie nazywa się psychozą maniakalno-depresyjną lub chorobą dwubiegunową. Według danych statystycznych wciąż powiększa się ilość leków antydepresyjnych. Uważa się, że jedna trzecia obywateli świata cywilizowanego od czasu do czasu cierpi na schorzenia depresyjne. Nieco mniejsza ilość ludzi cierpi na cykliczną psychozę.

Leczenie depresji Bielsko Biała. Lecznie choroby dwubiegunowej Bielsko Biała *

Nowoczesna naturoterapia proponowana przez nas potrafi skutecznie poradzić sobie z depresją, dlatego że jest w stanie wyeliminować z organizmu toksyny, które biorą udział w powstaniu tego schorzenia. Jednym z najważniejszych organów jest jelito grube, które odgrywa tutaj bardzo ważną rolę. Obieg płuca – jelito, w chińskiej medycynie jest uważany za nośnik emocji depresyjnych. Nowoczesna naturoterapia rozumie dlaczego w podręcznikach psychiatrii piszą, że cierpiący na depresję pacjenci dość często miewają zaparcia. Dzieje się tak dlatego, że wegetatywny układ nerwowy (plexus Auerbachi i plexus Meissneri) nie tylko porusza jelito grube w perystaltycznych skurczach, ale także produkuje 70% serotoniny oraz innych neuroprzekaźników. Usunięcie toksyn emocjonalnych, chemicznych I mikrobiologicznych, a szczególnie wirusów EB oraz obciążeń glutenem I kazeiną z tego obszaru zawsze skutkuje poprawą nastroju i powrotem do równowagi psychicznej I emocjonalnej.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami dotyczącymi badania EAV metodą Volla i terapii holograficznej, które wykonujemy w Bielsku Białej, w Lalima Diamond Med:

(*) – Uwaga:

  • Badanie EAV metodą Volla i naturoterapie stosowane przez Lalima Diamond Med nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.
  • Leczenie depresji i choroby dwubiegunowej terapią naturalną, nie posiada wyjaśnienia, ani naukowego potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Nasza naturoterapia biorezonansowa oddziałuje za pomocą kryształów na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje.
  • W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV Volla realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszt badania EAV od 1984 roku, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!