Pasożyty – leczenie Bielsko Biała

Usuwanie pasożytów Bielsko Biała, leczenie robaczycy Bielsko Biała

Robaczyca to choroba wywołana przez pasożyty zwierzęce żyjące w jelitach (tasiemce, glisty, owsiki, włośnie).

Objawy zarażenia pasożytami:

  • osłabienie
  • zmęczenie
  • czasami wysypka
  • gorączka
  • u dzieci nawet upośledzenie rozwoju i wzrostu

pasozyty

 

Aby zapobiec zarażeniu pasożytami należy dbać o higienę osobistą i spożywać mięso dobrze ugotowane, usmazone lub upieczone. Nie powinno się pić surowej wody z niepewnych źródeł. Zaleca się pić dużo soku z marchwi i jagód. O ile to mozliwe jeśc duzo czosnku i cebuli. Jeść świeże pestki z dyni, kapustę kiszoną, świezy ananas (bromelaina w nim zawarta niszczy pasożyty). Dobrze jest pościć przez 3 dni jedząc same surowe ananasy lub w/w warzywa i owoce.

Na okres leczenia ok. 1 m-ca nalezy wykluczyć mięso, pieczywo białe z przetworzonej białej maki. Zioła kwiat wrotyczu, ziele piołunu, kwiat nagietka, ziele bylicy bożego drzewka.

Pasożyty w świetle medycyny chińskiej *

Z punktu widzenia medycyny chińskiej oraz nowoczesnej naturoterapii pasożyty są częstą przyczyną chorób. 90-95% populacji ma od 1 do 4 pasożytów. Kiedy mamy kontakt z uchwytami wózków w hipermarkecie, klawiaturą bankomatów, pieniędzmi to zanim weźmiemy cokolwiek do ust należy dokładnieumyć ręce.
Zapraszamy do zapoznania się z artykułami dotyczącymi pasożytów oraz badań EAV metodą Volla i terapii holograficznej, które wykonujemy w Krakowie, w Lalima Diamond Med:

(*) – Uwaga:

  • Badanie EAV metodą Volla i naturoterapie stosowane przez Lalima Diamond Med nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.
  • Usuwanie pasożytów i leczenie robaczycy w Bielsku Białej terapią naturalną, nie posiada wyjaśnienia, ani naukowego potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Nasza naturoterapia biorezonansowa oddziałuje za pomocą kryształów na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje.
  • W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV Volla realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszt badania EAV od 1984 roku, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!