tęgoryjec – leczenie Bielsko Biała

Usuwanie tęgoryjca dwunastnicy Bielsko Biała, leczenie ancylostomozy Bielsko Biała

Pasożyt człowieka należący do typu nicieni. Dorosły osobnik ma niespełna 2 cm długości i ciało jasnoróżowego koloru. Żyje w dwunastnicy. Do zakażenia dochodzi przez połknięcie jaj znajdujących się zanieczyszczonej wodzie lub na niedomytych owocach i warzywach.

Przyczyny zakażenia nicieniem:

Larwy mogą aktywnie wwiercać się przez skórę do naczyń krwionośnych np. przez skórę stóp chodzących boso. Żywi się nabłonkiem dwunastnicy i wysysają ze ściany dwunastnicy krwią. Wywołuje niedokrwistość. Niekiedy przy długotrwałym i znacznym zarażeniu może powodować śmierć.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami dotyczącymi pasożytów oraz badań EAV metodą Volla i terapii holograficznej, które wykonujemy w Bielsku Białej, w Lalima Diamond Med:

 

(*) – Uwaga:

  • Badanie EAV metodą Volla i naturoterapie stosowane przez Lalima Diamond Med nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.
  • Usuwanie tęgoryjca dwunastnicy i leczenie ancylostomozy w Bielsku Białej za pomocą terapii naturalnej, nie posiada wyjaśnienia, ani naukowego potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Nasza naturoterapia biorezonansowa oddziałuje za pomocą kryształów na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje.
  • W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV Volla realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszt badania EAV od 1984 roku, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!