owsiki-leczenie Bielsko Biała

Usuwanie owsików Bielsko Biała, leczenie owsicy Bielsko Biała

Owsica – choroba wywołana przez owsika ludzkiego.

Owsiki są najbardziej rozpowszechnionymi pasożytami przewodu pokarmowego. Szczególnie często bytują u dzieci ze względu na niedokładne mycie przez nie rąk i zjadanych owoców, a także dietę z duża zawartością cukrów, którymi robaki się żywią. Owsiki przysysają się do ścian końcowej części jelita cienkiego oraz grubego. Samica jest koloru białego, grubości nitki i około centymetra samiec jest mniejszy.

owsiki

Przyczyny zakażenia owsikiem:

Do zakażenia dochodzi drogą pokarmową poprzez połknięcie lub wdychanie jaj. Jaja mogą się znajdować na brudnych rękach i przedmiotach codziennego użytku np. bieliźnie, pościeli, zabawkach, a nawet książkach.Jeśli zarażony jest jakis domownik, jaja owsików mogą się znajdować nawet w kurzu i na produktach spożywczych . Larwy owsika wydobywają się w końcowej części jelita cienkiego lub w jelicie grubym i tam dojrzewają.

Objawy zakażenia owsikiem:

Głównym i zazwyczaj jedynym objawem jest swędzenie okolicy odbytu. Bardzo charakterystyczne sa takie zmiany skórne wokół odbytu i na pośladkach w postaci czerwonych grudek. U dziewczynek może występować swędzenie sromu i upławy oraz zapalenie krocza. U kobiet zazwyczaj lubi też ogniskować się w drogach rodnych.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami dotyczącymi pasożytów oraz badań EAV metodą Volla i terapii holograficznej, które wykonujemy w Bielsku Białej, w Lalima Diamond Med:

 

(*) – Uwaga:

  • Badanie EAV metodą Volla i naturoterapie stosowane przez Lalima Diamond Med nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.
  • Usuwanie owsików i leczenie owsicy w Bielsku Białej za pomocą terapii naturalnej, nie posiada wyjaśnienia, ani naukowego potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Nasza naturoterapia biorezonansowa oddziałuje za pomocą kryształów na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje.
  • W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV Volla realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszt badania EAV od 1984 roku, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!