obniżanie cholesterolu – Bielsko Biała

Usuwanie cholesterolu Bielsko Biała

Cholesterol to organiczny związek chemiczny. Jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Odgrywa kluczową rolę w wielu procesach biochemicznych m.in. syntezie witaminy D3 oraz hormonów o budowie sterydowej takich jak: kortyzon, progesteron, estrogeny i testosteron. Jego obecność w błonach komórek nerwowych mózgu ma duże znaczenie dla funkcjonowania synaps. Istnieją tez doniesienia, że odgrywa też kluczową rolę w działaniu systemu immunologicznego. Reguluje przepuszczalność błony komórkowej dla kationów wodoru i sodu.

Objawy podwyższonego cholesterolu:

Cholesterol nie powinien przekroczyć określonego stężenia w organizmie. Wczesnych objawów cholesterolu nie można rozpoznać. Jakiekolwiek objawy, o ile wogóle możemy zauważyć, występują w momencie kiedy choroba zrobiła już bardzo duże postępy i jest trudna do leczenia. Objawem rzadko występującym może być ból w klatce piersiowej, w okolicach serca. Spowodowane jest to zmniejszeniem średnicy tętnic wieńcowych.

Przyczyny podwyższonego cholesterolu:

Według medycyny akademickiej udowodniono, że zaburzenia gospodarki lipidowej, których miarą jest wzrost stężenia cholesterolu w surowicy krwi, są istotnym czynnikiem ryzyka wystąpienia miażdżycy i chorób układu sercowo-naczyniowych takich jak: choroba wieńcowa, udar mózgu, zawał serca i miazdżyca zarostowa kończyn dolnych. Nadmiar cholesterolu ma wpływ na tworzenie się kamieni żółciowych-jest to ich główny składnik.

Usuwanie szkodliwego cholesterolu Bielsko Biała *

Terapia polega na usunięciu ognisk zakaźnych z wątroby oraz modyfikacji diety.

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułami dotyczącymi badań EAV metodą Volla i terapii holograficznej, które wykonujemy w Bielsku Białej, w Lalima Diamond Med:

(*) – Uwaga:

  • Badanie EAV metodą Volla i naturoterapie stosowane przez Lalima Diamond Med nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.
  • Usuwanie cholesterolu w Bielsku Białej nie posiada wyjaśnienia, ani naukowego potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Nasza naturoterapia biorezonansowa oddziałuje za pomocą kryształów na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje.
  • W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV Volla realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszt badania EAV od 1984 roku, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!