Badanie STRD Bielsko Biała

Badanie STRD Bielsko Biała, diagnostyka STRD Bielsko Biała, test STRD Bielsko Biała

Lalima Diamond Med dysponuje ultranowoczesną aparaturą do wykonywania skaningowej diagnostyki termoregulacyjnej STRD wg modelu Heidelberskiego.

Skaningowa diagnostyka termoregulacyjna STRD jest wyjątkowo szybką i skuteczną metodą służącą do oceny stanu zdrowia oraz kontroli prowadzonej terapii. Pozwala precyzyjnie wskazać rodzaj i podłoże dolegliwości. Dodatkową zaletą STRD jest całkowicie nieinwazyjny charakter badania oraz brak szkodliwości (badanie jest bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży).

Badanie polega na ochłodzeniu ciała osoby badanej (przez rozebranie do połowy), a następnie na bezdotykowym pomiarze skanerem STRD, oddawanego przez organizm promieniowania cieplnego i obserwacji zmian regulacyjnych organizmu podczas kolejnych skanów przeprowadzanych w krótkich ostępach czasu. Otrzymane wyniki pomiarów, poddawane są analizie matematycznej, w celu znalezienia korelacji ze zdrowiem/chorobą. Miejsca organizmu, w których nie nastąpiła regulacja (zmiana temperatury) są potencjalnym ogniskiem rozwoju choroby.

Diagnostyka STRD umożliwia ocenę stanu energetyki człowieka. Wg naszej wiedzy (zgodnie ze starożytną medycyną chińską) miejsca zaburzeń przepływu energii wskazują na konkretne nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu. Jeżeli zaburzenia przepływu energii są silne i utrzymują się przez dłuższy czas, to istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia chorób przewlekłych. Badanie STRD pozwala na zastosowanie wczesnej i skutecznej profilaktyki zdrowotnej oraz kontroli efektów naszej naturoterapii.

Badanie STRD* pozwala określić:

  • ogólny stan zdrowia organizmu
  • blokady energetyczne w organizmie
  • stopień oddziaływania stresu na organizm
  • wpływ psychiki oraz emocji na organizm
  • obciążenia mikrobiologiczne i toksyczne
  • stan energetyczny organizmu, czyli zdolność do pokonania choroby

Informacje o badaniu:

Czas trwania: 15 minut
Cena: sprawdź cennik »

(*) – Diagnostyka EAV i STRD oraz terapie stosowane przez nasze Centrum nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem prowadzącym.