tasiemiec – leczenie Bielsko Biała

Usuwanie tasiemca Bielsko Biała, leczenie tasiemczycy Bielsko Biała

Tasiemczyca – (choroba wywołana przez tasiemca) jest chorobą odzwierzęcą. Do zakażenia dochodzi drogą pokarmową, poprzez spozycie mięsa zawierajacego postacie przetrwalnikowe pasożyta, tak zwane wagry.

Przyczyny zarażenia tasiemcem:

Pośrednikami w rozwoju tasiemca sa zwierzęta, bydło dla tasiemca nieuzbrojonego, świnie dla tasiemca uzbrojonego oraz ryby dla bruzdogłowca szerokiego. W jelicie człowieka wagry przekształcają sie w postacie dojrzałe. Wydalanez kałem fragmenty ciałs tasiemca – człony zawieraja jaja, którymi mogą zarazić sie zwierzęta. Jeśli człowiek połknie jaja tasiemca np. Wraz z zanieczyszczoną kałem ludzkim wodą lub żywnością, sam stanie się żywicielem pośrednim.

pasozyty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Objawy tasiemca:

Bardzo charakterystycznymi objawami zarażenia tasiemcem uzbrojonym (taenia saginata) sa bóle w stawach kolanowych, bóle w mięśniach i objawy jelitowe – bulgotania, przelewania. Z kolei Echinococcus granulosus ma powinowactwo do tkanki podskórnej oraz układu nerwowego.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami dotyczącymi pasożytów oraz badań EAV metodą Volla i terapii holograficznej, które wykonujemy w Krakowie, w Lalima Diamond Med:

 

(*) – Uwaga:

  • Badanie EAV metodą Volla i naturoterapie stosowane przez Lalima Diamond Med nie zastępują konsultacji i pomocy lekarskiej. Kontaktuj się często ze swoim lekarzem.
  • Usuwanie tasiemca i leczenie tasiemczycy w Bielsku Białej za pomocą terapii naturalnej, nie posiada wyjaśnienia, ani naukowego potwierdzenia w świetle powszechnej wiedzy medycyny akademickiej. Nasza naturoterapia biorezonansowa oddziałuje za pomocą kryształów na ciało holograficzne (aurę) człowieka przywracając jego naturalne wibracje.
  • W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV Volla realizuje ok. 30.000 lekarzy. Niemieckie kasy chorych pokrywają koszt badania EAV od 1984 roku, jeśli badania metodami medycyny akademickiej nie dały rezultatu!